fbpx

Скайрора ЮА

Скайрора Лімітед – британська аерокосмічна компанія з головним офісом в Едінбурзі, яка займається розробкою сучасних суборбітальних та технологій виведення ракет-носіїв на орбіту, використовуючи знання та досвід минулих напрацювань.

Основною метою Скайрори є зменшення вартості систем запуску завдяки комбінуванню апробованих та перевірених технологій з найбільш сучасними інженерними розробками новітніх метод. Бачення Скайрори полягає у тому, щоб зробити технологічний прорив у створенні унікальної інфраструктури для запуску космічних об’єктів на орбіту Землі для цілей спостереження. В даний час компанія розробляє електронне обладнання та комплектуючі  для систем аерокосмічної галузі. Команда Skyrora складається з кваліфікованих спеціалістів з електронного обладнання, інженерів-механіків та ракетних інженерів.

Ми створили дочірню компанію в Україні – Skyrora UA Ltd. з офісом у Дніпрі, щоб допомогти британській команді проводити дослідження та розробку найсучасніших технологій, маркетинговий аналіз, розрахунки та логістичні ланцюги, використовуючи великий потенціал та навички української професійної команди.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: