fbpx

SIA Tet

  • Сегмент: ІТ та телекомунікації, Медіа, Будівництво, Навчання та тренінги, Роздрібна торгівля
  • Країна походження: Латвія
  • В Асоціації з: 2020 року
  • Сайт: http://www.tetcloud.com
  • Керівник: Māris Priekulis
  • Познайомитися з компанією

Tet (раніше Lattelecom) — найбільша в країнах Балтії компанія технологій і розваг, яка розробляє інновації та пропонує якісні рішення у сфері IT&T для бізнесів у Латвії та експортних ринків. Tet надає послуги в декількох областях, включаючи центри обробки даних (ЦОД) і хмарні технології. Компанія управляє п’ятьма ЦОД, пропонуючи безпечну обробку та зберігання даних. Уся інфраструктура та персонал ЦОД сертифіковані відповідно до стандартів TIER, PCI DSS Level1 та ISO27001, які гарантують високий рівень безпеки. ЦОД Tet Dattum є єдиним сертифікованим TIERIII центром обробки даних у країнах Балтії та найбезпечнішим у Північній Європі. Більше інформації на www.tet.lv і www.tetcloud.com.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: