fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

САГА Девелопмент

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

SAGA Development – інноваційна девелоперська компанія, в центрі уваги якої людиноцентричність і розвиток міської інфраструктури з орієнтацією на сучасні урбаністичні тренди та сталий розвиток міст. Компанія реалізує понад 10 проектів житлової та поліфункціональної нерухомості в Києві й Одесі. Всі проекти об’єднує сучасна архітектура, комплексний підхід до розвитку прибудинкових територій і громадських просторів, використання інноваційних технологій будівництва й експлуатації.

Серед проектів SAGA Development – реновація промислової зони у поліфункціональний житловий район Rybalsky, концепцію якого було розроблено за результатами міжнародного архітектурного конкурсу. Наразі компанія спільно з міжнародним архітектурним фестивалем CANactions проводить конкурс на створення концепції реновації території Річкового порту у новий поліфункціональний район міста.

Ще однією розробкою SAGA Development є перша в країні еко-система управління житловими будинками SFERA living system, покликана забезпечити максимально комфортне вирішення всіх побутових питань мешканців за допомогою мобільного додатку.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: