fbpx

S&P Investment Risk Management Agency

Вже більше 10 років S&P Investment Risk Management Agency працює з українськими та міжнародними компаніями, допомагаючи бізнесу вільно інвестувати, зберігати та множити власний капітал на території України. Ключові компетенції команди S&P спрямовані на захист бізнесу (в тому числі від неправомірного поглинання), збереження активів та інвестицій, попередження корпоративних конфліктів, аникризовий консалтинг – реагування на корпоративні протистояння, що вже виникли. В рамках правового поля ми знаходимо альтернативні шляхи проходження найменшої відстані для досягнення бажаної мети. Наша команда розробляє та втілює прозорі стратегії вирішення складних юридичних задач, які часто знаходяться поза «зоною видимості» учасників конфлікту. Сотні виграних справ вже зберегли мільярди для наших клієнтів.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: