fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Рістон Холдінгс

Група компаній Ristone Holdings є сільськогосподарським вертикально інтегрованим холдингом, до складу якого входять: мелькомбінат, хлібозаводи, елеватори, комплекс переробки олійних культур, сільськогосподарські підприємства. Ristone Holdings має земельний фонд близько 70 тис га на території Дніпропетровської, Харківської і Запорізької областях, який поступово збільшувався. Компанія в Українському аграрному секторі з 1998 року.

Сфера діяльності компанії багатогранна, існує вертикальна форма інтеграції діяльності, це зерно-борошно-хліб. Наявність вертикальної форми інтеграції виробництва дає компанії перевага, при виробництві борошна і хліба.

Основними видами діяльності Групи є вирощування та надання послуг по вирощуванню сільсьгосподарських культур (зернових і технічних), тваринництво, оптово-роздрібна торгівля сільсьгосподарською продукцією, зберігання зерна, виробництво та реалізація борошна, хліба і хлібобулочної продукції та інше. Група здійснює свою економічну діяльність, головним чином, в Україні.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: