fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ренджи Девелопмент

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Ренджи Девелопмент – незалежний виробник електроенергії (IPP), заснований у 2009 році з метою інвестування та розвитку зеленої інфраструктури.

В даний час компанія працює розвиваючи портфель проектів з фокусом на сонячній енергетиці. Ми також досліджуємо інші джерела відновлюваної енергії, такі як вітер і біомаса.

Компанія має вертикально-інтегровану структуру, що включає розвиток проектів з «нуля», проектування та інжиніринг, фінансування, виробництво, будівництво, технічне обслуговування та управління активами. Наша управлінська команда має багаторічний досвід в інжинірингу та фінансах, що разом з нашим практичним досвідом в сфері відновлюваної енергетики, а також з широкою базою партнерів по галузі в усьому світі, дає нам можливість і стимул для виконання високоякісних проектів від нульової стадії до введення в експлуатацію і технічного обслуговування.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: