fbpx

Радехівський цукор

ТзОВ «Радехівський цукор» – це сучасне та модернізоване підприємство, що спеціалізується на переробці цукрового буряка, виробництві цукру, меляси та жому.
ТзОВ «Радехівський цукор» належить до найбільших виробників цукру в Україні. Підприємство невпинно розвивається шляхом впровадження новітніх технологій виробництва продукції, модернізації обладнання, збільшення виробничих потужностей, співпраці з іноземними компаніями. Високі показники якості продукції підприємства (сертифіковані за міжнародними стандартами ISO 9001, ISO 22000,IFS Food), широкий асортимент, екологічна упаковка, орієнтованість на потреби споживачів дають змогу забезпечити якісним та безпечним продуктом широке коло покупців

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: