fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Куерия

QArea – аутсорсингова компанія з розробки програмного забезпечення з 18-річним досвідом розробки спеціальних програмних рішень – від створення веб-сайту та розробки мінімально життєздатного продукту до тестування програмних програм та створення складних програмних пакетів для підприємств.

На рахунку компанії сотні успішно реалізованих проектів. QArea є надійним партнером по аутсорсингу як для стартапів, так і для великих компаній.  Ми пишаємось співпрацею з такими відомими клієнтами як: eBay, Microsoft, Skype, AOL, HuffPost.

QArea тричі ставала фіналістом European Testing Award та DevOps Industry Award, що засвідчує високу якість послуг, які ми надаємо. Серед інших здобутих нагород: Clutch Top WordPress та Drupal Developers 2019, European Business Awards 2018, CEE outsourcing awards.

Серед  останніх важливих здобутків отримання ISO 27001:2013 сертифікації.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: