Torsus

Torsus — бренд повнопривідних позашляхових автобусів, включаючи Praetorian — перший в світі позашляховий автобус. Torsus Praetorian створений для перевезення до 37 пасажирів в складних умовах бездоріжжя: по камінню, піску, снігу і льоду. Torsus Praetorian розроблений щоб задовольняти потреби різноманітних індустрій по всьому світу: гірничодобування, машинобудування,  нафто- і газовидобування, лісова промисловість, туризм та інші.

Торгова марка Torsus зареєстрована на міжнародному рівні материнською компанією Pulsar Expo s.r.o., основним напрямком діяльності якої є супровід та виконання міжнародних проектів з поставки різноманітних товарів та надання послуг, включаючи продаж, перевезення, митне оформлення, модифікація автомобілів будь-якої складності тощо. Нашими основними клієнтами є компанії та міжнародні донорські організації, такі як ООН, Державний департамент США, Європейська комісія та інші. 

R&D та виробничі потужності знаходяться у Словаччині; управління бізнесом здійснюється київським офісом; фінансовий центр знаходиться в Празі, Чехія.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: