fbpx

Крюківський вагонобудівний завод

Виробництво нового рухомого складу вантажних, пасажирських вагонів, вагонів метро, рейкових автобусів, дизель і електропоїздів, в т.ч. односистемних і двосистемних для приміських і міжрегіональних перевезень, запасних частин для вантажних вагонів і транспорту соціального призначення, проведення модернізації, виконання різних видів ремонтів (деповського, капітального та капітально-відновлювального), надання послуг технічного сервісного гарантійного та післягарантійного обслуговування продукції транспорту соціального призначення, інше.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: