fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ФАНЕРИ ТА ПЛИТИ

Предметом діяльності Товариства є промислове виробництво та реалізація фанери клеєної, фанерної продукції, меблевих виробів та деревоволокнистої плити; іншої продукції виробничо-технічного призначення як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках. Приватне акціонерне товариство Фанери та плити (ПрАТ Фанплит) – одне з поважніших за віком підприємств міста Києва. У 2018 році компанії виповниться 110 років. Комбінат виробляє продукцію як для потреб внутрішнього ринку, так і на експорт. Протягом багатьох років ПрАТ Фанплит експортує свою продукцію в США, Великобританію, Німеччину, Бельгію, Іспанію, Польщу, Туреччину, Сирію, Йорданію, Білорусію, Молдавію, Грузію та інші країни СНД та світу.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: