fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Профi Карго Сервic

Компанія “ПРОФІ КАРГО СЕРВІС” – професіонал у сфері ЗЕД, логістики та митно-брокерських послуг.
Місія компанії – допомагати бізнесменам імпортувати та експортувати товари, здійснювати зовнішньоекономічну діяльність легко, комфортно, тим самим сприяти розвитку зовнішньоторговельних відносин між країнами.
Міжнародна торгівля включає в себе безліч економічних і юридичних аспектів, з якими детально знайомі не всі. Багато бізнесменів, розраховуючи рентабельність проекту, або безпосередньо при веденні операції, стикаються з податковим плануванням, купівлею валюти, логістикою, умовами поставки та іншими нюансами зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД), і з ними складно впоратись без допомоги професіоналів. А якщо у компанії немає професійного відділу ЗЕД? Можна отримати кваліфіковану допомогу і скористатися послугами нашої компанії, яка візьме всі ці питання на себе і надасть комплексне рішення.
Виходячи з цього, основною послугою нашої компанії є аутсорсинг зовнішньоекономічної діяльності, експорт / імпорт під ключ. Це означає, що всі питання, пов’язані з ЗЕД, ми беремо на себе. Клієнт отримує товар в Україні з усіма документами, необхідними для торгівлі. При цьому він економить час, гроші і займається основним видом діяльності.
Також ми надаємо послуги перевезення морським, авіаційним, автомобільним, залізничним транспортом. Ми маємо дозвіл Державної фіскальної служби Украiни на надання митно-брокерських послуг.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: