fbpx

Нобель Ілач

Протягом більш ніж 50 років НОБЕЛЬ Ілач є однією з провідних фармацевтичних компаній у Туреччині з успішною стратегією маркетингу та продажу на внутрішньому ринку, яка підтримується вертикальною інтеграцією розробки та виробництва ліків із самого початку. Портфоліо компанії НОБЕЛЬ складається із власно розроблених/вироблених ліків, рецептурних та ОТС препаратів.

НОБЕЛЬ також є одним із головних експортерів лікарських засобів у Туреччині. З більш ніж 2000 співробітниками (з яких 850 – медичні представники на внутрішньому ринку та 300 на інших 14 ринках), НОБЕЛЬ є видатною компанією з міжнародними активностями у 15 країнах, у яких засновано власні філіали, які пропонують ринку той самий рівень сервісу, як у Туреччині.

У 2005 році НОБЕЛЬ був визнаний фармацевтичною компанією, яка найбільш швидко зростає, з темпом зростання у 270%, на сьогоднішній день представленою у більш ніж 10 терапевтичних сегментах. Це обумовлено гнучкістю до умов ринку, що швидко змінюються, та динамізмом, які дозволяють компанії НОБЕЛЬ переглядати нові стратегії кожного разу, коли це необхідно – суттєва перевага для динамічного ринку Туреччини та ринків Середньої Азії та Балканських країн, які розвиваються.

Ми почали працювати в Україні, як Представництво НОБЕЛЬ Ілач, з 2005 року. Наша мета – за певний проміжок часу бути однією з провідних фармацевтичних компаній в Україні, як цього було досягнуто у Туреччині. Наше зростання об’єму продажів до цього часу доводить, що ми знаходимся на правильному шляху для досягнення нашої мети. Ми присвячуємо себе досягненню мети бути цінною компанією для пацієнтів, клієнтів, колег, ділових партнерів та суспільства. Ми прикладемо усі зусилля, щоб покращити якість життя людей в Україні.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: