fbpx

Торонто – Київ

InterContinental Hotels Group (IHG) є однією з найбільших готельних мереж у світі за кількістю номерів, та налічує понад 5400 готелів по всьому світу, які пропонують більше ніж 900 000 номерів. Компанія володіє такими брендами, як InterContinental Hotels, Crowne Plaza, Hotel Indigo, Kimpton Hotels and resorts, Even Hotels, Hualuxe Hotel and resorts, Holiday Inn, Holiday Inn Express, Holiday Inn Resort, Holiday Inn Club Vacations, Voco, Avid, StayBridge Suites, Candlewood Suites, IHG Army Hotels, які представлені в більше ніж 100 країнах і мають відмінну репутацію серед клієнтів. Holiday Inn вважається найбільш впізнаваним брендом InterContinental Hotels Group і має понад 1170 готелів по всьому світу. Готель Holiday Inn Kyiv є першим готелем мережі Holiday Inn на території України. Готель розташований на провулку Шахліна, який з’єднує дві головні вулиці Києва – Антоновича та Велику Васильківську, в 5 хвилинах ходьби від НСК «Олімпійський». Готель Holiday Inn Kyiv є ідеальним вибором для бізнес-подорожей та туризму.
Готель пропонує 208 просторих номерів, серед яких 167 стандартних номерів, 39 номерів категорії Покращений та 2 номери категорії Люкс. У готелі до Ваших послуг: Ресторан «The Towers», який пропонує сучасну європейську та українську кухню, лобі-бар та літня тераса, цілодобовий фітнес-центр з панорамним видом та сауна. Конференц-зал «Городецький» – ідеальний вибір для проведення ділових зустрічей, конференцій та банкетів. Відкрийте готель Holiday Inn Kyiv для Вашого бізнесу та відпочинку.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: