fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Кременчукгаз

«Кременчукгаз» було створено в 1964 році у Кременчуці як виробничо-експлуатаційну контору зрідженого газу згідно з наказом Міністерства житлово-комунального господарства. В той час контора забезпечувала скрапленим газом місто Кременчук та Кременчуцький район.
У 1967 році до лівобережної частини Кременчука надійшов природний газ.
1970 рік – збудовано і здано в експлуатацію адміністративне приміщення та виробничі корпуси контори де й нині розміщується Товариство «Кременчукгаз».
У 1972 році контора вийшла зі складу міськкомунгоспу та була підпорядкована Полтавському обласному виробничому тресту з експлуатації газового господарства «Полтавагаз».
1975 рік – контора розширює територію обслуговування та перейменовується у міжрайонне управління газового господарства, з організацією діяльності в м. Комсомольськ, Глобино, селищах міського типу Градизьку та Семенівці, в селищах Оболонь, Великі Кринки та інших.
У 1994 році згідно з наказом № 127 «Держкомнафтогаз» від 14.03.94 р. шляхом перетворення Кременчуцького управління з газопостачання та газифікації засновано Відкрите акціонерне товариство «Кременчукгаз».
Відповідно до закону України «Про акціонерні товариства», в квітні 2011 року рішенням загальних зборів акціонерів Відкритого акціонерного товариства з газопостачання та газифікації «Кременцукгаз» змінено найменування Товариства на Публічне акціонерне товариство «Кременчукгаз».
Відповідно до закону України «Про акціонерні товариства», в квітні 2018 року рішенням загальних зборів акціонерів Публічного акціонерного товариства «Кременцукгаз» змінено найменування Товариства на Приватне акціонерне товариство «Кременчукгаз». Відповідні зміни внесені до ЄДР 03.05.2018 року.
Сьогодні ПрАТ «Кременчукгаз» – це сучасне моногалузеве підприємство, із розвинутою інфраструктурою, головною метою якого є виконання всього комплексу робіт з експлуатації систем газопостачання, проектування, будівництва і ремонту газових мереж, створення високо конкурентного бізнесу з використанням найкращих підходів та методів управління; підвищення ефективності роботи, спрямованої на зростання прибутковості та збільшення ринкової капіталізації Товариства; побудова системи взаємовідносин із зовнішнім середовищем (клієнтами, партнерами, конкурентами, базуючись на принципах відкритості та прозорості.
Важливим фактором в ефективній роботі «Кременчукгаз» є єдиний колектив працівників газового господарства, який очолює голова правління Оксененко Богдан Вікторович.
Середньооблікова чисельність штатних працівників складає 560 осіб.
Нині підприємство обслуговує два міста (Кременчук і Горішні Плавні), одне селище міського типу (Семенівка), два сільських райони (Кременчуцький та Семенівський) і 136 сільських населений пунктів, які газифіковані природним газом.
Щорічно підприємство розподіляє близько 500 млн. м3 природного газу.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: