fbpx

ІНГО Україна

ІНГО Україна – це
• 25 років практик з компенсацій збитків наших клієнтів
• 25 років компетенцій в експертизі ризиків
• 25 років персональної підготовки та розвитку фахівців компанії
• 25 років досвіду спільної роботи з міжнародними партнерами
• 25 років суспільно відповідального ведення бізнесу
ІНГО сьогодні – це страхові компанії «ІНГО Україна», «ІНГО Україна ЖИТТЯ» та «Медичний центр ІНГО», які є частиною Групи DCH Олександра Ярославського.
Акціонерна страхова компанія «ІНГО Україна» має 25-річний досвід роботи на ринку та входить до групи найбільших страхових організацій України за обсягом премій, величиною власних активів та сумами виплат
страхових відшкодувань.
Компанія володіє 28 ліцензіями на різні види обов\’язкового і добровільного страхування, надає страхові послуги корпоративним і роздрібним клієнтам.
За час своєї діяльності «ІНГО Україна» отримала ряд галузевих нагород та неодноразово посідала призові місця в номінації «Найпрофесійніша страхова компанія» та інших, а голова правління визнавався Особистістю страхового ринку.
Команда ІНГО – це понад 750 співробітників, що працюють у майже 50 офісах, 22 філіях та 2 клініках медичного центру.
Компанія є багаторічним постійним членом професійних об’єднань – Моторного Транспортного Страхового Бюро України (МТСБУ), членом Американської Торговельної Палати (АСС), Європейської Бізнес Асоціації (EBA), Міжнародної Торгової Палати (ICC) та Українського Об’єднання Лізингодавців.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми прочитаємо Ваше повідомлення і надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: