fbpx

Park Inn by Radisson Київ Троїцька

Готель Park Inn by Radisson® – це новий бренд готелів, який пропонує дружню атмосферу за справедливою ціно. Ми зосереджуємось на тому, що дійсно важливо: зручні ліжка, бездоганно чисті номери, сервіс з посмішкою. Наші понад 140 готелів по всій Європі, на Близькому Сході, Африці та в Північній Америці мають кольорові та сучасні інтер’єри з інноваційними ресторанами, завдяки чому гості кожного разу можуть насолоджуватися своїм перебуванням.
Готель Park Inn by Radisson входить до складу The Carlson Rezidor Hotel Group. Дізнайтеся більше на сайті www.parkinn.com

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: