fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

МЕЙНФРЕЙТ УКРАЇНА

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Глобальний провайдер Mainfreight пропонує послуги з організації ланцюжків постачань від управління складами до організації міжнародного та внутрішнього експедування вантажів. Опираючись на мережу офісів в Австралії, Китаї, Європі, Новій Зеландії і Сполучених Штатах Америки ми, всією командою, продовжуємо впевнене розширення нашої присутності в світі. Акції компанії котируються на біржі Нової Зеландії, а ми продовжуємо наполегливо працювати в рамках свого 100-літнього бачення.

Компанія Мейнфрейт була заснована в місті Окленді, Нова Зеландія, у 1978 році, і швидко перетворилася на найбільш розгалужену мережу вантажних перевезень в регіоні. Після перегляду стратегії у 1984 році було відкрито перший міжнародний підрозділ Мейнфрейт.

Інвестування в розвиток операцій в Австралії з метою об’єднання окремих ринків Нової Зеландії та Австралії в один, почалися у 1989 році. Розширення присутності Мейнфрейт в Австралії відбувалося як шляхом придбань, так і завдяки розміщенню підрозділів компанії у стратегічних точках країни.

Дійсно глобальною компанією Мейнфрейт стала у 1999 році – після придбання бізнесу в Азії та Сполучених Штатах. Повне право власності на управління азіатськими операціями компанія здобула у 2007 році і сьогодні Мейнфрейт володіє кількома підрозділами, що працюють у Китаї. Тим часом компанія продовжила експансію і вийшла на ринок США, придбавши у 2007 році «Target Logistics Services». Сьогодні Мейнфрейт США пропонує повний пакет послуг з організації всього ланцюжка постачань.

У 2011 році Мейнфрейт придбала компанію «Вім Босман Груп», тим самим розширивши свою глобальну мережу, включивши в себе філії по всій Європі.

Наш принцип «Особливі люди. Особлива компанія» уособлює компанію Мейнфрейт та її унікальну культуру. Ми виховали власний стиль ведення бізнесу, успішний не тільки у Новій Зеландії, а й в усьому світі.

Бізнес Mейнфрейт будується на 100-річному баченні. Усі рішення приймаються, виходячи з того, що ми будемо існувати ще 100 років. Це бачення формує наш підхід до залучення та навчання наших співробітників, наші відносини з клієнтами, нашу співпрацю з постачальниками, нашу стратегію і взаємодію з державними органами.

Як клієнт компанії Мейнфрейт, ви завжди можете розраховувати на:

  • підхід «все можливо»;
  • доставку ваших вантажів вчасно і без пошкоджень, а також на швидке та справедливе вирішення всіх питань, якщо вони виникають;
  • покращення обслуговування завдяки реінвестуванню в людей, матеріально-технічну базу, устаткування та технології.

Ми сприяємо кар’єрному зростанню наших працівників усередині компанії, заохочуємо інноваційні, не ієрархічні та рішучі погляди. Ми сприймаємо один одного у колективі як члени єдиної родини і проводимо обідній час разом. Водночас ми зосереджені на ефективності роботи: кожний підрозділ звітує про щотижневі результати, які доводяться до всіх співробітників. Так підсилюється індивідуальна відповідальність за якість. Основні показники, важливі для наших клієнтів, такі як відсоток помилок, напряму пов’язані з преміями для співробітників. Кожен офіс компанії кожні півроку проходить перевірку менеджерами з якості.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: