fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

МАКСИМУС ЦЕНТР

Компанія ТзОВ «МАКСИМУС ЦЕНТР» – імпортер та дистриб’ютор будівельних матеріалів з офісом у Львові. Починаючи з 2011 року, компанія зосереджена на роздрібному та гуртовому продажу будматеріалів низки вітчизняних виробників та виступає прямим імпортером товарів відомих європейських торгових марок.

Основний напрямок діяльності компанії зосереджений на постачанні товарів для приватного будівництва. Це газобетонні та керамічні стінові блоки таких виробників, як «Стоунлайт», Ytong, Сeramika Podkarpacka, а також ізоляційні рішення для фундаментів, стін та покрівлі від компаній Marma, Knauf Insulation, Rockwool, Izovat, Nexler. Завдяки багаторічному досвіду співпраці з компаніями-виробниками наявний асортимент товарів регулярно оновлюється та поповнюється.

Окремим напрямком роботи компанії є постачання агротехнічних матеріалів – рулонних плівок, сіток та мембран для вирощування та зберігання садової та сільськогосподарської продукції.

Компанія має під Львовом власний склад-магазин та торговий майданчик площею близько 1,6 га, а також онлайн-платформу. Це дозволяє обслуговувати гуртових та роздрібних покупців у Західному регіоні та по всій Україні.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: