fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

МАКСІ ГРУП ІНТЕРНЕШНЛ

МАКСІ ГРУП ІНТЕРНЕШНЛ – це одна з провідних компаній на ринку, яка надає послуги аутсорсингу по залученню і підтримці клієнтів і спеціалізується на маркетингу та розробці рекламних кампаній для іноземних компаній, які виходять на ринок країн СНД, а також Європи.

Що ми робимо? Збільшуємо обсяг продажів наших партнерів по всьому світу, завдяки розумінню специфіки аудиторії і правильно сформованої стратегії маркетингу і продажів.

Як нам це вдається? Ми навчаємо наших співробітників професійному веденню переговорів та укладенню угод з клієнтами. Ми вважаємо, що успіх компанії визначає її команда. Саме тому, велику увагу приділяємо самореалізації, професійному та кар’єрному зростанню співробітників.

Для досягнення цілей ми використовуємо різні інструменти:

  • Інтернет маркетинг;
  • Телемаркетинг;
  • Онлайн і телефонні опитування.

Масштаби компанії Ми давно переросли фазу стартапу, завоювали довіру десятків великих партнерів, активно розвиваємося і збільшуємо штат. Більше 1600 співробітників працюють в чотирьох містах України: Київ, Харків, Дніпро і Львів.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: