fbpx

Грін Коттон Груп Львів

Ми, ГРІН КОТТОН ГРУП ЛЬВІВ, є дочірнім підприємством данської компанії ГРІН КОТТОН ГРУП. Компанія ГРІН КОТТОН працює з початку 80-х років. Ще з самого початку вони поставили собі за мету використовувати для своєї продукції екологічно чисті матеріали і стали першопрохідцями в цій області. Вони першими почали виготовляти одяг з сертифікованої органічної бавовни. Така бавовна вирощується без використання пестицидів і збирається без дефоліантів, які через тканину проникають в шкіру і викликають алергію і екзему. Компанія, яка є засновником торгівельної марки ГРІН КОТТОН, атестована згідно зі стандартами ISO 9001 та ISO 14001 і нагороджена GOTS, EКО-ТЕХ 100 label і EU eco label The Flower. Існує багато незалежних організацій, які атестують органічну бавовну: KRAV, IMO і CUC (колишній SKAL). Вся бавовна, яка використовується для дитячого одягу ГРІН КОТТОН, сертифікована згідно EС2092/91 усіма вищеназваними організаціями. Дочірнє підприємство «Грін Коттон Груп Львів» було засновано в 2001 році і на даний момент у нас працює більше 400 людей. Ми дотримуємось усіх норм і правил згідно принципів материнської компанії щодо наших співробітників і умов праці. Для наших співробітників ми забезпечуємо найкращі умови працевлаштування, гідну заробітну плату. У нас дотримуються строгих правил щодо працевлаштування малолітніх, дискримінації, грубого відношення або примусового понаднормового робочого часу. Умови праці на підприємстві відповідають європейським стандартам. У нас працюють кваліфіковані фахівці і більшість з них постійно проходить тренінги і навчання в різних країнах. Також в процес і виробництва ми вживаємо всіх відомих заходів, щоб не забруднювати навколишнє середовище. Політикою компанії є дотримання етичних норм і нанесення мінімального збитку природі. Маючи таку базу, ми не лише виготовляємо продукцію високої якості для наших клієнтів, але й надаємо відмінний сервіс і дотримуємось усіх умов замовників. Підприємство пройшло через багато аудитів, у тому числі таких компаній як: S.A.F.E. від PUMA, Fair Wear для Hess Natur, Bureau Veritas для UMBRO, CSCC для LEGO WEAR. Таким чином наш одяг виготовляється з любов’ю до вас і середовища, в якому ми з вами живемо!

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: