fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Люксофт-Україна

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Luxoft, a DXC Technology Company – глобальна технологічна компанія, один із лідерів на ринку послуг цифрової трансформації та створення програмних продуктів у світі.

Компанія працює в різних галузях – automotive, фінанси та банки, travel, охороні здоров’я, нафтогазі, рітейлі, медіа та телекомунікаціях та інших напрямках. Команда люксофтівців налічує 20 000 спеціалістів по всьому світу, а Україна з офісами в Києві, Одесі та Дніпрі, є найбільшою локацією компанії. Зараз з Luxoft співпрацює понад 4000 спеціалістів зі всієї України.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: