fbpx

Latifundist Media

Latifundist Media – це аграрний медіа холдинг. До нього входить 7 галузевих медіа (Latifundist.com AgroPolit.com, Kurkul.com, Superagronom.com, Traktorist.ua, Elevatorist.com, газета “Ріднес село”), брендингове агенство та 17 smm каналів (Nелеграм, Фб, Ютуб-канал).

Наразі ми покриваємо 80% аграрного онлайн медіа-ринку. Щороку відвідуємо близько 300 с/г підприємств і особисто спілкуємося мінімум з 1000 аграріїв. За рік охоплюваність наших всіх ресурсів склала більше 5 млн унікальних відвідувачів.

Latifundist Media формує медійну агроповістку дня в Україні. Наша ціль – завдяки сучасним комунікаційним інструментам зробити агробізнес ефективнішим та відкритішим.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: