fbpx

Latifundist Media

Latifundist Media — це аграрний медіа холдинг. До нього входить 8 галузевих видань (Latifundist.com, AgroPolit.com, Kurkul.com, Superagronom.com, Traktorist.ua, Elevatorist.com, AgroRobota.com.ua, газета «Рідне село Україна»), 1 брендингова агенція, 3 спеціалізовані сервіси та 47 smm каналів (Telegram, Facebook, Youtube, Instagram, Linkedin).

Наразі Latifundist Media покриває 92% аграрного онлайн медіаринку. Щороку журналісти компанії відвідують близько 300 с/г підприємств і особисто спілкуються мінімум з 1000 аграріїв. Аудиторія всіх ресурсів холдингу налічує близько 3 млн постійних відвідувачів.

Latifundist Media формує медійну агроповістку дня в Україні. Головна мета компанії — завдяки сучасним комунікаційним інструментам зробити агробізнес ефективнішим та відкритішим.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: