fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ламор Юкрейн

Lamor Ukraine є надійним постачальником товарів і послуг для промисловості та нафтогазового комплексу, спеціалізується на операціях з ліквідації аварійних розливів нафти (ЛАРН), збору нафти і очищення навколишнього середовища, а також пропонує інноваційну систему моніторингу лінійних об`єктів (периметрів, трубопроводів, нафтогазових свердловин, силових кабелів тощо).

Рішення для ЛАРН від Lamor успішно використані у більш ніж 100 країнах світу і це вагомий внесок компанії у захист навколишнього середовища та створення екологічно-сприятливих та економічно вигідних умов для роботи підприємств державного та комунального сектору. Все обладнання Lamor розроблене згідно із принципом мінімального впливу на довкілля та отримання сприятливого екологічного результату. Діяльність Lamor сертифікована за стандартом ISO 9001, ефективність обладнання підтверджена та сертифікована Bureau Veritas.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: