fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Крайзель

ТОВ «КРАЙЗЕЛЬ-БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ» було засноване в 2004 році. Компанія є дочірним підприємством австрійської компанії Roefix AG і входить до міжнародного холдингу FIXIT GRUPPE, що включає 5 торгових марок: FIXIT, GREUTOL, HASIT, KREISEL та RÖFIX.
Сьогодні ТОВ «КРАЙЗЕЛЬ-БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ» є одним із лідерів українського ринку сухих будівельних сумішей.
Компанія приділяє велику увагу якості своїх продуктів. Вся продукція має відповідні сертифікати і проходить перевірку на всіх стадіях виробництва. У розпорядженні компанії власна, атестована і оснащена сучасними приладами та обладнанням лабораторія.
ТОВ «КРАЙЗЕЛЬ-БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ» постійно працює над розвитком нових та вдосконаленням існуючих продуктів, бере участь у важливих спеціалізованих виставках та конференціях, проводить теоретичні та практичні семінари, де охоче ділиться набутими знаннями та досвідом із своїми клієнтами та партнерами.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: