fbpx

Сьоме Небо Клуб Елітного Туризму

Розкіш не передбачає компромісів. Спочатку зайнявши нішу luxury travel, ми вигострюємо в ній свою майстерність ось уже понад 16 років. Нас складно здивувати, адже ми – команда досвідчених мандрівників.

Плануючи Ваш відпочинок, ми маємо право довіряти тільки тому, що бачимо на власні очі, що пропускаємо через призму свого досвіду, що любимо і знаємо. Ми – єдина компанія, яка в рік відвідує мінімум 15 міжнародних виставок, ми не стоїмо на місці, а весь час перебуваємо в пошуку секретних місць для Вашого незабутнього відпочинку. Ми точно знаємо, де море прозоріше сльози, де білосніжний пісок настільки дрібний, що хрумтить під ногами, де найгарніші засніжені вершини, де паркет банкетних залів пам’ятає кроки великих світу цього, а в вишуканому вбранні номерів витає аромат розкоші.

В основі нашого підходу – чесність, адже Ваша довіра для нас безцінна. Ви ніколи не побачите як дві краплі води схожих хмар в небі – так і в Нашому клубі немає місця шаблонам і стереотипам. Кожен Наш гість унікальний, і гідний особливої подорожі, майстерно скроєного з урахуванням всіх його інтересів, побажань і примх. Скільки б тисяч миль суші і морів не розділяти нас, ми завжди поруч на варті Ваших інтересів і бажань.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: