fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

КЕС-УА Холдинг

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

КЕС-УА ХОЛДИНГ – Генпідрядна будівельна компанія, володіє всіма необхідними дозвільними документами та ресурсами для виконання повного комплексу робіт «під ключ» – від концептуальних рішень до введення будівлі в експлуатацію

Напрямки діяльності:

– Розробка концептуальних рішень проекту

– Генеральне проектування

– Генеральний підряд та будівельно-монтажні роботи

– Виробництво, поставка, монтаж металевих конструкцій та каркасів будівель

– Виробництво, поставка та монтаж збірних залізобетонних каркасів будівель

Будівельний холдинг KESZ Group – провідна європейська будівельна компанія, центральний офіс якої розташований у м. Будапешт, Угорщина. Компанія заснована в 1982 році й вже понад 40 років успішно реалізує інвестиційні будівельні проекти в країнах Центральної та Східної Європи.

Загальна площа завершених проектів будівництва перевищує 5 500 000 м2 – це промислові підприємства, логістичні центри, гіпермаркети, торгові центри, електростанції, офісні будівлі, громадські будівлі, стадіони, готелі, тощо.

Будівельна компанія КЕС-УА Холдинг – дочірня компанія будівельного холдингу KESZ, з головним офісом у м. Київ, Україна. Компанія була заснована в 2005 році й вже більше 18 років надає комплексні будівельні послуги.

Загальна площа завершених проектів будівництва в Україні перевищує 500 000 м2.

До складу групи KESZ входить Завод з виготовлення збірних залізобетонних конструкцій «3 Бетони», м.Калуш, Івано-Франківська обл. www.3betony.com.ua

З реалізованими об’єктами Ви можете ознайомитися на нашому сайті www.kesz.ua

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: