fbpx

Капітал Таймс

Capital Times спеціалізується на інвестиційному консалтингу та управлінні добробутом, надаючи послуги, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам. Наші головні офіси знаходяться в Києві (Україна) і Мінську (Білорусь) за підтримки 55 партнерів Globalscope на всіх континентах, в 46 країнах.

Capital Times надає своїм клієнтам високоякісні послуги та бездоганне виконання угод по злиттю й поглинанню компаній, консультації зі стратегічних питань, реструктуризації заборгованості, залучення капіталу, а також з управління добробутом, як для сімейних офісів, так і для приватних осіб. Capital Times привносить інноваційні рішення та можливості на підставі глибоких знань і розуміння динаміки, як конкретного сектора, так і ринку в цілому.

Capital Times – повністю незалежна інвестиційна компанія, заснована в 2006 році Сергієм Гончаревичом і Еріком Найманом. У 2014 році компанія стала учасником мережі Globalscope Partners, яка об’єднує провідних міжнародних M&A консультантів. Участь в цій поважної організації дозволяє нам створювати для клієнтів максимальну додану вартість в міжнародних транзакціях від Каліфорнії до Пекіна.

Керуючі партнери – Сергій Гончаревич та Ерік Найман.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: