fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Kantar Україна

Нагороди компанії:
Brainy

SMART COMPANY – Ваші колеги мали від 10 до 29 відвідувань наших тренінгів та/або програм з розвитку протягом року? Ми залюбки напишемо про це у Facebook.

StarPublisher

Чемпіони за кількістю згадок у пресрелізах, статтях та блогах на сайті Асоціації.

Kantar Україна – представник Kantar – провідна у світі компанія з питань даних, інсайтів та консалтингу. Ми більше, ніж будь-хто інший розуміємо, як люди думають, почуваються, купують, споживають, діляться, голосують та переглядають.

Компанія Kantar Україна є експертом у таких галузях:

  • дослідження брендів;
  • вивчення досвіду споживачів;
  • інновації та розробка продукту;
  • ритейл та покупці;
  • креатив та комунікації;
  • проведення якісних досліджень;
  • медіа та digital.

Поєднавши наш досвід в галузі людського розуміння з передовими технологіями, співробітники Kantar допомагають провідним світовим організаціям досягти успіху та розвитку.

Kantar Україна є членом Української асоціації маркетингу (УАМ) та Європейської асоціації дослідників громадської думки і маркетингу (ESOMAR). Компанія першою серед агенцій в Україні отримала два міжнародні сертифікати якості ISO 9001 та ISO 20252 та постійно успішно проходить відповідні ресертифікаційні аудити.

Компанія займає активну соціальну позицію. В Україні Kantar підтримує студентські наукові конкурси та всіляко сприяє професійному розвитку студентів-соціологів і маркетологів: проводить лекції, вітає проходження виробничої практики в Компанії, надає дані досліджень для наукових робіт, тощо.

Kantar Україна ділиться своїми знаннями та досвідом, щоб допомогти бізнесу приймати успішні бізнес-рішення, рости та процвітати. У серпні 2019 року були започатковані просвітницькі заходи Kantar Talks. Нині відбулось вже 34 заходи, учасниками яких стали понад 3500 представників бізнесу, медіа та науки.

Також Компанія системно інформує суспільство, бізнес та медіа про важливі результати досліджень Kantar, які мають на меті допомогти краще розуміти людей та надихати на зростання.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: