fbpx

Канді Гувер Україна

Candy Group є одним з європейських лідерів у галузі великої та малої побутової техніки (окремо розташованої так і вбудованої) завдяки високоефективності своєї продукції як з точки зору технічних характеристик, так і дбайливого ставлення до навколишнього середовища.

Candy Group – це мультибрендова компанія, власниками якої є сім’я Фумагаллі, що нараховує 4 660 робітників, має шість виробничих потужностей у Європі, Туреччині та Китаї, а також 45 дочірніх компаній та представництв у всьому світі. Штаб-квартири компанії, дизайнерський центр, центральний орган та центр проектування та розробок розташовані в Бругеріо (Монца-е-Бріанца), Італія.

Основним принципом діяльності компанії є задоволення своїх клієнтів. Сервісний відділ компанії має більше 2000 сервісних центрів у Європі.

Сьогодні Candy Group представлена міжнародними брендами Candy та Hoover та локальними брендами: Hibernate, Jinling (Китай), Hoover-Otsein, Rosières (Франція), Süsler, Vyatka, Zerowatt, Gasfire та Baumatic.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: