Інтербіланц

Наша компанія ІВ Інтербіланц – одна з провідних міжнародних консалтингових та аудиторських компаній, яка існує на ринку України вже багато років та пропонує широкий спектр послуг у сферах аутсорсингу (ведення бухгалтерського обліку та розрахунку і нарахування заробітної плати), податкового та управлінського консультування, аудиту. Ми надаємо підтримку численним великим та середнім міжнародним компаніям та працюємо за визнаними міжнародними стандартами якості.

IB Iнтербіланц Україна – молода компанія, що розпочала свою діяльність на українському ринку в 2008 році. На даний час наші офіси в Україні знаходяться у м. Київ та м. Львів та налічують понад 30 фахівців.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми прочитаємо Ваше повідомлення і надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 5 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: