fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Інтраком Телеком Україна

Компанія Інтраком Україна пропонує постачання, впровадження та підтримку програмного забезпечення систем управління операційною діяльністю, систем інформаційної безпеки, систем управління ІТ-активами, систем моніторингу компонентів ІТ-ландшафту та управління мережами. Ми також виконуємо розробку програмного забезпечення під ключ для конкретних потреб і завдань бізнесу наших замовників.

Ми також пропонуємо нашим замовникам проектування, постачання, впровадження та підтримку таких рішень:

інженерна, телекомунікаційна та ІТ-інфраструктура датацентру (ЦОД)

системи зберігання та обробки даних;

серверна інфраструктура;

активне мережеве обладнання;

безпровідний зв’язок;

структуровані кабельні системи.

Сервісний центр Інтраком Україна здійснює авторизовану підтримку встановленого обладнання та систем, їх гарантійне та постгарантійне обслуговування.

Компанія проводить політику активної взаємодії зі своїми замовниками та відповідального підходу до виконання своїх зобов’язань. Ми завжди прагнемо надавати інноваційні рішення та якісні послуги, своєчасно реалізовувати проекти будь-якої складності та обсягу, внаслідок чого наші замовники гарантовано отримують очікуваний результат, безперебійність та доступність усіх необхідних їм ІТ-сервісів, що у результаті підвищує стабільність та конкурентоспроможність їхнього бізнесу.

Компанія Інтраком Україна є членом Європейської Бізнес Асоціації (The European Business Association – EBA) та низки профільних асоціацій зі сфери інформаційно-комунікаційних технологій та партнером Української Національної Цифрової коаліції.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: