fbpx

Інтраком Телеком Україна

Компанія Intracom Telecom є світовим постачальником телекомунікаційних систем та рішень, успішно бере участь у великих проектах у галузі ІКТ по всьому світу. Intracom Telecom має власні центри досліджень та розробки, виробничі потужності в Європейському Союзі, філії в Європі, Близькому Сході, Африки, Азії та Північної Америки.

Компанія Intracom Telecom зарекомендувала себе на ринку телекомунікацій, обслуговуючи клієнтів у більш ніж 70 країнах. Компанія розробляє та надає продукти та рішення для операторів зв’язку, органів державної влади та великих державних та приватних підприємств.

Основні бізнес-пропозиції компанії включають:

Бездротовий доступ та передача

Програмне забезпечення для телекомунікацій

Послуги та рішення для ІКТ

Рішення для Розумного Міста

Енергетичні рішення

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: