fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ПрінтСтор Груп

Нагороди компанії:
StarPartner

Ми, напевно, ніколи не втомимося говорити про наші компанії. Зіркові партнери – це ті, з ким разом і море по коліно і до зірок рукою подати. Підтримка цих компаній вражає, за що ми готові безкінечну кількість разів сказати «Величезне дякуємо за вашу допомогу».

Digital Friend

Наша сама дружня ечівка для компаній, котрі беруть участь в EBA Digital Friends Movement. Разом, з такою потужною спільнотою, ми досягнемо нових висот!

PrintStore Group – пропонує своїм клієнтам поліграфічні послуги найвищої якості. Ми спеціалізуємось на друці каталогів, і також є професіоналами з друку газет, журналів, брошур, буклетів та іншої друкованої продукції. Наші сучасні друкарські машини Heidelberg CD 102, Uniset Man Roland, забезпечують високоякісний друк видань будь-якої складності, різних форматів та кількості, на всіх типах паперу та картону, з післядрукарською обробкою видання.
Ваша перша перевага від прийняття рішення надрукувати з нами – це економічна вигода, оскільки ціни на друк в Україні значно дешевші, ніж у європейських країнах, однак, ми забезпечуємо якість друку, що відповідає найвищим галузевим стандартам.
Інноваційним рішенням, розробленим нашою компанією, є сайт поліграфічних калькуляторів Printstore.com.ua (printstore-group.com). Завдяки цьому унікальному ресурсу ви отримуєте можливість швидкого розрахунку вартості друку та розміщення замовлення на друк он-лайн. Оперуючи різними форматами, кількістю сторінок, щільністю паперу, колірною гамою, та накладом Ви заощаджуєте свій дорогоцінний час завдяки максимально простим та прозорим розрахункам.
Калькулятор обирає оптимальну технологію друку, що відповідає встановленим технологічним стандартам поліграфії. В доповнення до друку ми також пропонуємо нашим клієнтам професійний дизайн та верстку видань.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: