fbpx

Інтектика

Intectica group – провідна група науково-патентних компаній у Болгарії, Україні, а також на територіях СНД, зі штаб-квартирами у Софії (BG) та Києві (UA). Ми зібрали висококваліфікованих науковців та патентних повірених у власному науково-дослідному департаменті для роботи з виробниками фармацевтичної, хімічної та косметичної промисловості.

База наших клієнтів включає вітчизняні підприємства та міжнародні компанії зі Швейцарії, Німеччини, Австрії, Італії, України, а також закордонні та вітчизняні патентні та юридичні компанії, яким ми допомагаємо в роботі з міжнародним та національним патентуванням, використовуючи наші наукові та патентно-професійні потужності, особливо для виводу на ринок нових продуктів, наукових розробок та технологій.

Наша перша заявка на патент PCT була подана в 2003 році. Це була перша українська заявка на РСТ, яка була подана у ВОІВ у 2003 році. З цього часу ми надаємо нашим клієнтам послуги з розробки та реалізації патентної стратегії виводу нових продуктів на ринки різних країн. Від проведення різних видів міжнародних патентних пошуків (відповідно до стандартів ЄС) до створення, подання та супроводу заявки в Україні, ВОІВ, ЄАПО, Росії та інших країнах світу. Понад 300 заявок на патент було подано по всьому світу і успішно зареєстровано в США, ЄС, EAPO, Китаї та інших більш ніж 30 країнах.

Хронологія:

  • 2018 – Патентний повірений EAPO, RU приєднався до нашої групи, тому подача та ведення справ стає зручніше для наших клієнтів.
  • 2017 рік – офіс EUIPO надає нам, як найактивнішій болгарській компанії, спеціальні програми для прямого зв’язку з ними. Наш сервіс став більш професійним, і багато питань можна вирішити швидше.
  • 2014 – Агент США з торгових марок підсилив нашу групу. А реєстрація Copyfirght та TM в США стала набагато простішою та зручнішою.
  • 2013 рік – Ми побудували міцні стосунки з професорами з США, Ірану, України, Канади, Китаю, які підтримують нас та наших клієнтів науковими розробками, пошуками та науковими коментарями.
  • 2013 рік – до нашої групи приєднався патентний повірений ЄС та Болгарії, і ми розширили сферу своєї практики на регіон ЄС.
  • 2012 рік – Ми створили нашу партнерську мережу в різних країнах та вибрали найкращих професіоналів у кожній країні нашої діяльності.

Ми контролюємо та розробляємо кожну відповідь на запити Національних патентних офісів, лише в наших штаб-квартирах, щоб зберегти закладену патентну стратегію та обсяг патентних прав.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: