fbpx

INTECRACY BASE

Компанія InBASE — провідний український розробник програмного забезпечення і системний інтегратор. Компанія працює на ринку більше 12 років, володіє компетенціями та ресурсами для реалізації проекту будь-якого рівня складності. У компанії є рішення як для малого і середнього бізнесу, так і для великих організацій зі складною ієрархічною структурою і філіями.

Наші розробки враховують новітні методики організації та управління ІТ-активами, включно з організаційною структурою і бізнес-процесами. За час роботи компанія InBASE підготувала безліч рішень для управління документами в приватних і державних установах.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: