fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

INTECH

Компанія INTECH є портфельною компанією UMG Investments із основним фокусом діяльності в галузі виробництва промислових товарів і послуг, залізничної логістики, комерційної експертизи бізнес-проектів у різних галузях промисловості із забезпеченням високої прозорості, надійності та цінової ефективності. Бізнес-цілі: Створення грошового потоку для досягнення цільових інвестиційних показників. Розвиток підприємств у складі портфеля INTECH із подальшим продажем стратегічним або фінансовим інвесторам. Пошук нових інвестиційних ідей, які відповідають стратегії компанії. Юридичні особи під управлінням INTECH: ТОВ «ІНТЕК» (продукти для металургії та послуги логістики); ПАТ «ПВП Кривбасвибухпром» (підприємство з ведення вибухових робіт).

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: