Інновейшн Лакшарі Консалтинг

Ми є експертами в створенні бездоганного сервісу. Ми представлені в 4-ох країнах: Україна, Азербайджан, ОАЕ, Казахстан. Метою компанії є скорочення розриву між обіцянкою бренду і досвідом, який отримує клієнт в процессі взаємодії з брендом, сприйняттям клієнтом бренду. А також розвитком індустрії обслуговування клієнтів в цілому через підвищення рівня профессіоналізму і освіченості її учасників.
Innovation Luxury Consulting провела більше 100 тренінгів для власників і топ-менеджерів компаній в преміум і люкс сегментах, виконала більше 75 консалтингових проектів для компаній бізнес, преміум и люкс сегментів, результатами проектів стали: підвищення коефіцієнта конверсії от 30 до 70%, прибутку компаній від 5 до 70 % навіть на ринку в кризовому стані, отримання клієнтами високих балів в системі бронювання booking – 9,8 балів.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми прочитаємо Ваше повідомлення і надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: