fbpx

ІМЕСТ-ПЛЮС

ТОВ «ІМЕСТ-ПЛЮС» з моменту започаткування в 2007 році забезпечує поставки професійного інструменту та обладнання на підприємства водопровідно-каналізаційного, енергетичного, машинобудівного, газового та нафтопереробного комплексу, а також підприємства експлуатаційного і ремонтно-монтажного профілю на території України.

Вже понад десятиліття компанія поставляє устаткування, здійснює гарантійний і післягарантійний ремонт, бере участь у виставках та організовує їх, проводить практичні семінари, а також демонстраційні тури на підприємствах України.

Партнерами компанії «ІМЕСТ-ПЛЮС» є виробники надійного та сучасного обладнання для будівництва, монтажу та обслуговування трубопроводів, а саме:

  • RIDGE TOOL ― виробник сантехнічного інструменту та обладнання, ТМ «RIDGID» (США);
  • ROM bv ― виробник каналопромивних комплексів для прочистки каналізаційних систем, ТМ «ROM» (Нідерланди);
  • RAUSCH GmbH & CO.KG ― виробник систем теледіагностичного обладнання трубопроводів, ТМ «RAUSCH» (Німеччина).

Основним принципом роботи компанії «ІМЕСТ-ПЛЮС» є оперативне та своєчасне забезпечення підприємств і організацій надійним інструментом та обладнанням для безпечного виконання високоякісних робіт.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: