fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Хілті Україна

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

  • Сегмент: Інженерія та проектування, Будівельні та допоміжні матеріали
  • Країна походження: Ліхтенштейн
  • В Асоціації з: 2019 року
  • Сайт: https://www.hilti.ua
  • Керівник: Вадим Волков
  • Познайомитися з компанією

У Hilti ми створюємо передові технології, програмне забезпечення та послуги для професійного будівництва. Ми — глобальна корпорація з представництвами у більш ніж 120 країнах світу. В нашій компанії працює більше 29 000 співробітників. Вже понад 75 років технології щодня допомагають реалізувати складні та вражаючі задуми інженерів.

Якщо є виклик на будівельному майданчику, для якого немає готового рішення, воно буде розроблено Hilti. Ось чому компанія щорічно інвестує приблизно 6 відсотків продажів у дослідження і розробки. Ми забезпечуємо комплексну підтримку будівельних проектів, надаємо клієнтам програмне забезпечення для проектування, інструменти та сервісне обслуговування, тренінги, консультації та випробування рішень на будівельних об’єктах.

Ми реалізуємо принцип «одного вікна» для будівельної сфери в будь-якій точці світу. Усі дії Hilti щодня спрямовані на створення захоплених клієнтів. Наша стратегічна мета – стійке створення цінності через лідерство на ринку та диференціацію.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: