fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Хакен

Компанію Hacken слід асоціювати не лише з екосистемою важливих служб та продуктів у сфері кібербезпеки, які допомагають компаніям у всьому світі надавати будь-які види послуг своїм клієнтам, але й з людьми, які у ній працюють.

Ми молода та динамічна компанія, в основі якої закладений багаторічний професійний досвід відданого, кваліфікованого та освіченого персоналу. Це ми, хакери в білих капелюхах, забезпечуємо безпеку компаній та криптоіндустрії.

Наш професійний досвід та наявність широкого спектру безпекових рішень допоможуть вам виявити та проаналізувати ваші слабкі сторони та пов’язані із ними ризики. Ми допомагаємо вам раціонально контролювати ризики при дотриманні законодавчих та нормативних вимог і, найголовніше, ми здатні захистити ваш бізнес від загроз.

Розуміння можливих наслідків загроз та усвідомлення можливих дій, які ви як бізнес можете вчинити для посилення своєї безпеки, слугують ключовими факторами захисту ваших систем, інформації та репутації. Створення кіберзахищеного бізнесу – це непростий процес, який, при наявності належної підтримки, стає цілком реалістичним. Хакен може стати вашим незамінним помічником при розробці та підтримці систем безпеки в умовах постійно зростаючих ризиків.

Послуги кібербезпеки компанії Hacken

Хакен є провідним спеціалістом з тестування вразливості та загрози несанкціонованого доступу до додатків, програмного забезпечення, веб-сайтів, а також визнаним експертом з Аудиту Безпеки Протоколу Blockchain. Основою ефективного тестування є наші служби перевірки безпеки програмного забезпечення. Комп’ютерні програми та служби повинні бути захищені як з точки зору контролю доступу, так і організації та зберігання даних. Веб-програми та служби вимагають вищого рівня безпеки зважаючи на механізм доступу до них. Веб-програми повинні бути захищені від SQL-ін’єкцій, атак методом “грубої сили” та XSS (міжсайтового скриптингу). Хакен має досвід та спроможність провести повномасштабну оцінку та тестування безпеки.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: