fbpx

ГРАВІТІ ТЕХНОЛОДЖІ

Ми є розробником цифрових продктів повного циклу. Ми допомагаємо корпораціям та іншим великим компаніям створювати комплексті ВЕБ та мобільні додатки, змінювати бізнес моделі та надаємо нові можливості для отримання прибутку та створення цінності для користувачів.
Ми праціюємо на ринках всього світу та значно збільшуємо наш досвід у таких індустріях, як банкінг, фінтеч, рітейл, телекомунікації та медтеч. Серед наших клієнтів є великі міжнародні корпорації та лідери індустрії такі, як Visa, Tele2, Johnson & Johnson, Leroy Merlin і т.д.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: