ГО “Український інститут майбутнього”

«Український інститут майбутнього» є незалежним аналітичним центром, який прогнозує зміни та моделює можливі сценарії розвитку подій в Україні, надає компетентну оцінку українським подіям, формулює практичні рекомендації до дій та пропонує ефективні рішення. В Інституті працює 30 експертів з напрямків економіки, освіти, національної безпеки та оборони, правоохоронної та судової діяльності, міжнародної та внутрішньої політики, антикорупційної політики, державної служби та розвитку місцевого самоврядування. Інститутом було створено аналітичні та практичні напрацювання щодо виготовлення стратегічних продуктів з ключових напрямків розвитку країни: економіки, енергетики, національної безпеки та оборони, державного управління, освіти, правоохоронної та судової системи, які лягли в основу 37 доповідей по вказаним напрямкам

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми прочитаємо Ваше повідомлення і надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: