fbpx

ГЛОВОАПП УКРАЇНА

Glovo – це сервіс доставки будь-чого, адже дає змогу придбати та доставити будь-який предмет чи продукт у межах міста. Об’єктом доставки може стати будь-яка річ, що поміститься до фірмового рюкзака кур’єра. Сьогодні доставкою Glovo користуються понад 1,8 млн користувачів щомісяця по всьому світу, а кількість асоційованих партнерів досягає 20 000. Сервіс Glovo вже працює у більше 200 містах по 26 країнах на 3 континентах: Європі, Африці, Центральній та Південній Америці.
В Україні сервіс Glovo розпочав роботу у жовтні 2018 року та вже представлений в 11 містах. Користувачі додатку можуть замовити доставку з більше ніж 3000 локацій.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: