fbpx

ГЛЕНКОР АГРІКАЛЧЕР УКРАЇНА

ПІІ “Гленкор Агрікалчер Україна” – дочірнє підприємство Гленкор Agriculture БВ, що є самостійною компанією, створеною в грудні 2016 року від продажу активів Glencore Agricultural Products. Glencore Agriculture вагомо присутня на всіх основних ринках імпорту та експорту. Наші операційні та маркетингові відділи охоплюють понад 35 країн світу.

Наш бізнес – заготівля та маркетинг, побудований на базі мережі високоякісних активів, що складається з 180+ складських приміщень, 30+ підприємств обробної промисловості та 24 портів у стратегічних місцях у всьому світі*. Крім того, наш глобальний транспортний флот і залізничні активи дозволяють нам здійснювати своєчасну та ефективну доставку продукції нашим клієнтам.

Насамперед ми купуємо безпосередньо від виробників та сільськогосподарських кооперативів, у разі можливості. Нашими клієнтами є виробники продуктів харчування, виробники кормів для тварин, переробники споживчих продуктів, місцеві імпортери, дистриб’ютори та державні замовники.

Наше управління повним ланцюжком поставок гарантує, що всі продукти, які доставляються кінцевим споживачам, відповідають їхнім специфічним вимогам, є відповідними, надійними та високоякісними. З акцентом на стійкість, безпеку, надійність і високу якість нашого ланцюжка поставок, маркетингу та обробки, ми прагнемо захистити наших клієнтів, працівників, місцевих громад та навколишнього середовища.

* https://www.glencoreagriculture.com/Who-we-are/At-a-glance

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: