fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Фонд Східна Европа

Міжнародна благодійна організація «Фонд Східна Європа» (ФСЄ) – неприбуткова українська організація, що почала свою роботу у 2008 році. З моменту заснування ФСЄ спрямував близько 16 млн доларів на проекти соціально-економічного розвитку громад України. ФСЄ успішно продовжує роботу свого засновника – Фонду Євразія, що за 15 років роботи інвестував понад 47 мільйонів доларів США у проекти та місцеві ініціативи, спрямовані на розвиток громадянського суспільства, сприяння економічному зростанню та ефективному управлінню в Україні.

Очолюваний незалежним Правлінням, ФСЄ втілює програми з економічного та соціального розвитку за підтримки партнерів, серед яких Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), Європейський Союз, Швейцарська Конфедерація, Шведське Агентство з питань міжнародної співпраці та розвитку SIDA, інші уряди європейських країн, міжнародні організації, фонди, благодійні організації, місцеві органи влади, українські та міжнародні компанії, що працюють в Україні.

Місія Фонду Східна Європа – сприяти соціальному та економічному розвитку України, мобілізуючи ресурси, зміцнюючи громади та підтримуючи партнерство громади, влади та бізнесу.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: