fbpx

ЕСКВАЙРС

ESQUIRES – фірма-відкриття року на Ukrainian Legal Awards 2017. ESQUIRES – це сучасна юридична фірма, яка об’єднує висококваліфікованих фахівців з багаторічним досвідом вирішення юридичних питань.

Ми є командою експертів у різних юридичних сферах з баченням співпраці та розвитку юридичного ринку. Ми розуміємо, що наша висока продуктивність і відданість мають першочергове значення для нашого успіху та наших клієнтів. Наші адвокати більш ніж здатні піклуватися про ваші найважливіші правові питання, як в Україні, так і в ЄС.

Ми повною мірою прагнемо надати нашим клієнтам найкращу юридичну допомогу, інтегруючи нашу юридичну практику з практичним ставленням до бізнесу. Розробляючи стратегічні, цілеспрямовані та ефективні рішення, ми завжди можемо запропонувати своїм клієнтам індивідуальні рішення.

Ми надаємо повну підтримку у вирішенні спорів, захисті бізнесу, захисті білих комірців та розслідуваннях, в питаннях злиття та поглинання бізнесу, корпоративних та податкових, банківських та фінансових, стосовно ринків капіталу та нерухомості. Наш досвід дозволяє нам надавати юридичну допомогу з найрізноманітніших питань, як структурування та підтримка значних транзакцій, так і консультування з правових аспектів щоденних операцій.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми прочитаємо Ваше повідомлення і надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: