fbpx

єПраво

“єПраво” – сучасна юридична фірма, яка надає якісні юридичні послуги в наступних галузях:

IP & IT LAW Захист авторських та суміжних прав, due diligence прав інтелектуальної власності, інформаційна безпека, e-commerce, контракти в сфері IT та багато іншого.

LITIGATION & MEDIATION Захист інтересів у судах, в тому числі податкові спори, спори з державними органами, судовий захист корпоративних прав, визнання права власності, вирішення конфліктів засобами медіації, супровід переговорів.

CORPORATE CONSULTING Аналіз бізнес-структур на предмет юридичної стійкості, ефективності та ризиків, оптимізація бізнесу, створення та супровід роботи юридичних осіб, захист активів, супроводження купівлі-продажу корпоративних прав тощо.

ANTITRUST & COMPETITION Кожного разу, коли Ви летите через аеропорт “Київ Бориспіль”, знайте, що юридична фірма “єПраво” допомогла йому у ряді важливих спорів в АМКУ. Також юридична фірма “єПраво” надає високоефективні та професійні юридичні послуги при підготовці пропозицій для платформи “Прозоро”. Особливе досягнення: на початку року “єПраво” розпочало перше в національній практиці вирішення спору за процедурою ліненсі.

FINANCIAL CRIMES, ASSET TRACING AND RECOVERY Крім класичної правового захисту у сфері «білокомірцевих» злочинів, юридична фірма “єПраво” надає порівняно нові юридичні послуги, пов’язані із санкціями США проти Росії, Ірану тощо, а також пошуком та поверненням активів. Віталій Власюк очолює Асоціацію з пошуку та повернення активів (“АППА”), громадську організацію, яка об’єднує зусилля приватних юристів та правоохоронних органів для пошуку та повернення викрадених активів.

Швидко реагуємо, вирішуємо проблеми, заощаджуємо час.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: