fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЕЛЕКТРУМ ПЕЙМЕНТ СІСТЕМ

Товариство засновано у 2016році і з того часу діє в правовому полі України, як легальний оператор електронних фінансових і платіжних інструментів. ТОВ «ЕЛЕКТРУМ ПЕЙМЕНТ СІСТЕМ» є Платіжною організацією внутрішньодержавної платіжної системи «ЕЛЕКТРУМ», яка визначає правила роботи платіжної системи, а також виконує інші функції щодо забезпечення діяльності платіжної системи та несе відповідальність згідно із законодавством України та укладеними нею договорами.

Товариство надає послуги з переказу коштів в межах власної платіжної системи «ЕЛЕКТРУМ» та інших платіжних систем, на підставі Ліцензії Національного банку України №43 на переказ коштів без відкриття рахунків. Метою діяльності Товариства є впровадження в Україні сучасних технологій у наданні послуг з переказу коштів на базі власної внутрішньодержавної платіжної системи «ЕЛЕКТРУМ», в тому числі з використанням Електронних грошей «ЕЛЕКТРУМ». Плідно співпрацюючи зі своїми партнерами, та забезпечуючи попит населення у фінансових послугах, Товариством створено розгалужену мережу своїх структурних підрозділів по всій території України, що вже налічує більше 1000 кас.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: