Експосервіс

Охоронна компанія ТОВ Експосервіс обслуговує клієнтів різних галузей та сегментів у 15 областях України. Не дивлячись на те, що основою наших послуг залишається фізична охорона виробничих компаній та логістичних комплексів, ми постійно розвиваємо технічне ноу-хау та рішення для запобігання крадіжок та гарантування безпеки клієнтам будь-якого розміру в будь-якій галузі. Експосервіс здійснює ретельний підбір та навчання персоналу в різних регіонах України. Ми перевіряємо всіх кандидатів на наявність судимостей та рекомендації з попередніх місць роботи і, за бажанням клієнта, організуємо перевірку на поліграфі. Для кращого запобігання крадіжкам та гарантування нейтральності ми застосовуємо роботу вахтовим методом. Власна цілодбова диспетчерська служба розробляє та впроваджує ефективні інструменти внутрішнього контролю. Всі ці інструменти та рішення з безпеки, індивідуальні для кожного клієнта, дозволяють ТОВ Експосервіс гарантувати матеріальну відповідальність.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми прочитаємо Ваше повідомлення і надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: