fbpx

Едем Резор Медікал енд СПА

Edem Resort Medical & SPA, що розташований в живописній Україні біля вікового міста Львова, всього у 90 км від Карпат. Унікальний палацовий комплекс з концепцією оздоровлення для гостей від 14 років, – справжній рай для людей, які цінують свій час. Тут створений простір, в якому людині зі смаком – комфортно, приємно і легко.

Edem Resort Medical & SPA один з кращих курортів Європи, що поєднав п’ятизірковий готель на понад 100 номерів та Центр відновлення здоров’я (Medical Center), побудований за принципом функціональної медицини; Харчуються гості органічно вирощеними продуктами з власного городу комплексу. Уже наступного року вперше зберуть урожай з виноградинків, посаджених 3 роки тому.

Відомим в Україні є Арт-простір Едем — повноцінний музей, де зібрана колекція творів мистецтва.

Ви зможете насолодитись відчуттям перемоги, відчуттям приналежності до аристократичної гри обраних – у Edem Resort Medicsl & SPA відкрили Edem Golf Club і запрошують на тренування на driving reange.

Повернути чистоту і ясність думок, віднайти правильний життєвий ритм, знайти умиротворення і баланс, подбати про красу Вашого тіла зможете у SPA -центрі. Басейн з джерельною водою з видом на казкове озеро та ліс, 3 сауни, доріжка Кнейпа, соляна кімната, все для занять йогою, пілатесом та кінезису… Сади та парки; власні конюшні; мисливські угіддя; білий піщаний пляж все поряд кришталево чистого озера, яке наповнюють 50 цілющих джерел серед прадавнього лісу – наповнять Вас райським відпочинком.

Прадавній ліс, чисте повітря та тиша сприяють відчуттю єдності з природою та досягненню гармонії душі, розуму і тіла.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: